لنت ترمز ال نود با حوادث جاده ای خداحافظی کنید

لنت های ترمز فرسوده نیز به معنای بار بیشتر روی دیسک های ترمز است. اگر برای تعویض لنت ترمز ال نود بیش از حد منتظر بمانید، این خطر وجود دارد که مجبور شوید کل سیستم ترمز را تغییر دهید، که با هزینه های بالاتر همراه است.

انواع سیستم های نصب برای دیسک های ترمز وجود دارد / وجود دارد. اکثر آنها اکنون منسوخ شده اند و دیگر در بازار موجود نیستند. در حال حاضر در بازار گسترده هستند.

در مقایسه، هر دو سیستم مزایا و معایبی دارند. نمای کلی زیر سیستم‌های موجود در بازار و همچنین سیستم‌های قدیمی را نشان می‌دهد که دستیابی به آنها بسیار دشوار است.

ما دیسک های ترمز مناسبی را برای همه این استانداردهای ضبط در دسترس داریم.به استثنای دیسک های سنترلاک هستند. اما برای این موارد می توانید از دیسک های ترمز 6 سوراخی ما با آداپتور مناسب استفاده کنید.

عناصر فلزی لنت ترمز متخلخل با استفاده از گرما و فشار در مواد ترمز ادغام می شوند. این لنت ها به ویژه در کنترل دماهای بالا که بیش از همه در سراشیبی های طولانی به وجود می آیند خوب هستند و با سرعت کمتری فرسوده می شوند.

این لنت ها باید روی دیسک های ترمز با بریدگی های بزرگتر در سطح ترمز استفاده شوند.ایمن ترین گزینه تعویض لنت ترمز لعابدار است. این تنها راهی است که می توانید مطمئن شوید که ترمزهای شما در آینده به طور بهینه و ایمن می گیرند. تعویض لنت ترمزهای قدیمی بسیار ارزشمند است.

با این حال، اگر نمی خواهید لنت ها را تعویض کنید (به دلیل زمان و هزینه)، به خصوص به دلیل اینکه هنوز کاملاً جدید هستند، می توانید خودتان با کمی مهارت دستی این کار را انجام دهید و دوباره لنت ترمز را تنظیم کنید، یعنی آنها را کاملاً کاربردی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.