بهترین کاردستی های خلاقانه ای که با دماسنج لیزری شکلات می توان ساخت!

ما قصد داریم تا شما را با دماسنج لیزری شکلات آشنا نماییم پس با ما همراه باشید از این دستگاه به جای اینکه به عنوان یک دستگاه غربالگری ایده آل مورد استفاده قرار گیرد، در برخی موارد دماسنج لیزری شکلات به یک ابزار اجرایی تبدیل می شود.

این منجر به داستان‌های وحشتناکی از خرده‌فروشی‌های مواد غذایی شده است که با تشخیص دمای «خاموش» توسط یک بازرس محلی، مواد غذایی کاملاً خوب را دور می‌اندازند، یا دستور تعمیرات غیرضروری برای واحدهای سردخانه‌ای که به‌درستی کار می‌کنند. و این فقط نوک کوه یخ بود.
اگرچه بسیاری از این شکایات کاهش یافته است، اما به طور کامل ناپدید نشده اند گاهی اوقات، وقتی شرایط غیرقابل تحمل می شود، هنوز از من خواسته می شود که شفاعت کنم.

به همین دلیل، ما در اینجا برخی از اصول اولیه دماسنج لیزری شکلات و پیشنهاداتی را برای استفاده صحیح از آن در صنعت خود مرور خواهیم کرد من به شدت به سه منبعی که این اطلاعات از آنها تقطیر شده است متکی هستم.

یک ایده درخشان و بسیار ساده که توسط معلم خلاق VI از کالج تخصصی ورزشی ساموئل کودی به اشتراک گذاشته شده است، یک ایده مبتکرانه برای آموزش مفهوم نحوه عملکرد یک دماسنج است.

دماسنج لیزری شکلات

دماسنج لیزری شکلات از یک مهره زرد رنگ که بر روی یک رولپلاک به طول کشیده شده است، ساخته شده است که بر روی تخته ای که رنگ شده نصب شده است.

مهره قرمز/آبی در هر انتهای رولپلاک یک مهره چوبی مربعی شکل است که برای پیچاندن همه چیز در جای خود سوراخ شده است.

اعداد بر روی یک نوار آهنربای یخچال نصب شده اند تا آنها را متناسب با موضوع خود تغییر دهید به عنوان مثال، می توانید مقیاس را از 0 تا 100، -10 به +10، استفاده از اعشار و غیره تغییر دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.